Fiyat teklifi almak ve hasar işlemleri için WhatsApp hattımızdan destek alabilirsiniz.

Araç Sigortası

shutterstock-627915650

Araç Sigortası

Aracınız sizin için çok özel!

Aracınız sizin için çok özel!

Arabanıza  itina ile bakarsınız:  muayenesini yaptırır, yıkar-temizler, periyodik bakımlarını tamamlar, yağ- lastik kontrollerini aksatmazsınız  Zorunlu Trafik Sigortası ve Kasko Sigortasını da ihmal etmezsiniz… Günümüzde artan hırsızlık olayları sonucunda kasko sigortası araçlarınız için çok önemli hale gelmiştir.

Kasko sigortası yaptırmak isteyen tüm araç sahipleri sitemiz üzerinden aşağıdaki formu doldurarak bizlerden en uygun sigorta poliçesi teklifi alabilirler. Aracınıza en uygun, olabilen tüm sigorta indirimlerinden yararlandırarak sunacağımız poliçe teklifi ile aracınızı güvence altına alabilirsiniz.

Aklınız aracınızda kalmasın.

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası; aracı, aşağıda yazılı tehlikelerin biri veya birkaçına karşı teminat altına alır. Poliçede belirtilmeleri koşuluyla, aracın standardının dışında yer alan her türlü aksesuar ve ses, iletişim, görüntü cihazları da sigorta kapsamı içindedir.

-Aracın karayolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz taşıtlarla müsademesi,-Gerek hareket gerek durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar,

-Üçüncü kişilerin kötü niyet veya muziplikle yaptıkları hareketler,

-Aracın yanması,

-Aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi.

 

Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Şehirlerarası ve uluslararası seyahat eden yolcuları, sürücüleri ve sürücü yardımcılarını, seyahatin başlangıcından bitimine kadar geçen süre içinde, duraklamalar da dahil olmak üzere, kendi iradeleri dışında meydana gelen ani ve harici olaylar sonucu ölüm ve sakatlık hallerine karşı sigortalayan poliçelerdir.

Poliçede kayıtlı taşımacının, Karayolu Taşıma Kanununa istinaden yetki belgesine sahip olması gerekir.

Kapsama dahil olan teminatlar; Ölüm, Yaralanma, Tedavi