Fiyat teklifi almak ve hasar işlemleri için WhatsApp hattımızdan destek alabilirsiniz.

Neden Demirağ Sigorta?

Neden Demirağ Sigorta?

Kurumsal Bilgiler

Uzun yıllar trafik takip işlerinden de gelen tecrübesi ve güvenilir güler yüzlü hizmet anlayışıyla 2005 yılında Axa Sigorta acenteliği ile faaliyetine başladı.

2008 yılında Güneş Sigorta, 2010 yılında Dubai Group Sigorta ve 2011 yılında ise Groupama Sigorta, 2012 yılında Anadolu Sigorta, 2013 yılında Allianz Sigorta, Eureko Sigorta, Sompo JAPAN Sigorta ve AVIVA Sigorta ile anlaşma sağlayarak müşterilerine alternatifli ve kaliteli hizmet vermeyi kendine hedef değil, şiar edinmiştir.

Elementer branşlar (Trafik, Kasko) yanında özellikle son yıllarda Tarım, Sağlık ve Hayat branşlarında da poliçe sayısındaki artış ile Bursa’nın sigorta sektöründeki sayılı acenteleri arasına girmeyi başarmış olup, muhtelif ödüllere de layık görülmüştür.

Hizmet kalitesine paralel olarak yazılı ve görsel yerel basın yoluyla yayınlanan reklamlar DEMİRAĞ SİGORTA marka bilinirliğine önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır.

Demirağ Sigorta olarak profesyonel hizmeti profesyonel personel ile sağlayabileceğimize inanıyoruz. Bu amaçla ekibimiz üyelerini titizlikle seçiyor, işe başlamadan önce gerekli teknik ve müşteri ilişkileri eğitimlerini sağlıyoruz.Donanımsal olarak yüksek teknoloji yatırımlarımız yanında yazılımsal platformda da poliçe ve müşteri takibini sağlayan sigorta muhasebesi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yazılımlarımızla işimizde her daim en yüksek verimliliği sağlarken müşterilerimize de 7/24 kesintisiz ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Türkiye’nin en büyük sigorta acenteleri arasında yer almayı amaç edinen Demirağ ailesinde sizi de görmekten mutluluk duyarız…

Ali Osman Demirağ

Genel Müdür